Konkurs „Wiosłem Pisane”
sierpień 21, 2019

Szanowni Państwo,

W ubiegłym tygodniu został ogłoszony konkurs „Wiosłem Pisane”, organizowany przez Departament Infrastruktury. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie przez uczestnika pisemnego reportażu z odbytego przez niego spływu kajakowego jedną z pomorskich rzek wraz z relacją fotograficzną. Konkurs ma na celu promocję przedsięwzięcia strategicznego Pomorskie Szlaki Kajakowe, turystyki wodnej, a w szerszym ujęciu – całego województwa pomorskiego.

Dlatego uprzejmie proszę o zamieszczenie informacji o konkursie na prowadzonych przez Państwa stronach i w mediach społecznościowych.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu dostępne są na stronie Pomorskie Szlaki Kajakowe: https://kajaki.pomorskie.eu/pl_PL/-/konkurs-wioslem-pisane- oraz oficjalnym profilu PSK na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/PomorskieSzlakiKajakowe/photos/a.1148427465291910/1577610785706907/?type=3&theater.

Jednocześnie gorąco zachęcam do wzięcia udziału i zaangażowania również swoich bliskich oraz znajomych. Do zobaczenia na Pomorskich szlakach kajakowych.