Ważny komunikat
Marzec 12, 2020

SZANOWNI PAŃSTWO

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników urzędu, proszę o rozważenie możliwości ograniczenia osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Chojnicach.

Wszelkie sprawy, które nie wymagają Państwa osobistej wizyty w urzędzie można zrealizować za pośrednictwem E-PUAP-u, poczty elektronicznej (gmina@gminachojnice.com.pl) oraz telefonicznie (52 397 21 29). 

Numery telefonów pracowników urzędu dostępne są na stronie www.gminachojnice.com.p w zakładce Gmina – Wydziały Urzędu, natomiast w zakładce POMOC SPOŁECZNA – PRACOWNICY znajdziecie Państwo numery do pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Ponadto zachęcam do dokonywania płatności elektronicznej. WYKAZ RACHUNKÓW BANKOWYCH znajdą Państwo pod linkiem: http://gminachojnice.pl/nowa/informator-gminny/.

Dbajmy nawzajem o nasze zdrowie, ponieważ sytuacja w kraju jest dynamiczna, musimy Wszyscy działać zgodnie z zaleceniami. BĄDŹMY OSTROŻNI I ODPOWIEDZIALNI !!!

Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziemy informowali za pośrednictwem strony internetowej.www.gminachojnice.com.pl

Wójt Gminy Chojnice

dr inż. Zbigniew Szczepański